Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra
