Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afișează

en: Notes
ro: Note

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre
