Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Language code
af: Taalkode
