Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
