Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Email
de: E-Mail

en: Short description
de: Kurzbeschreibung

en: Add token
de: Platzhalter hinzufügen

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Machine name
de: Systemname

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten

en: Personalization
de: Personalisierung

en: Fallback value
de: Ersatzwert
