Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Status
es: Estado

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Email
es: Correo electrónico

en: Token
es: Comodín

en: Short description
es: Descripción corta

en: Language code
es: Código de idioma

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Dependencies
es: Dependencias

en: Personalization
es: Personalización

en: Fallback value
es: Valor de retorno
