Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-kiri

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Language code
et: Keele kood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Personalization
et: Personaliseerimine
