Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Dependencies
gu: આધારિત
