Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Email
he: דוא"ל

en: Token
he: אסימון

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Dependencies
he: תלויות

en: Personalization
he: התאמה אישית
