Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Email
hr: E-pošta

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Personalization
hr: Personalizacija
