Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Language code
is: Tungumálskóði
