Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Personalization
km: ការ​តម្រូវ​តាម​បុគ្គល
