Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Personalization
lt: Suasmeninimas
