Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Email
lv: E-pasts

en: Token
lv: Marķieris

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Personalization
lv: Personalizēšana
