Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
