Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
