Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
