Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
