Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Personalization
ug: شەخسىي ئۇچۇر تەڭشىگى
