Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc

en: Personalization
vi: Cá nhân hóa
