Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
