Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Token
fa: توکن

en: Language code
fa: کد زبان

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: Personalization
fa: سفارشی سازی
