Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
