Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Language code
ka: ენის კოდი
