Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: Token
ro: Simbol

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Fallback value
ro: Valoare de rezervă
