Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu
