Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
