Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: Personalization
eu: Pertsonalizazioa
