Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Status
no: Støða

en: Username
no: Brúkaranavn

en: Description
no: Lýsing

en: Edit
no: Broyt

en: Name
no: Navn

en: Language code
no: Málkota

en: Machine name
no: Maskinnavn
