Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Status
fr: État

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email
fr: Courriel

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Machine name
fr: Nom système

en: Dependencies
fr: Dépendances

en: Personalization
fr: Personnalisation

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Fallback value
fr: Valeur de repli
