Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
