Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
