Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном
