Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Email
sv: E-post

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Add token
sv: Lägg till ersättningstecken

en: Language code
sv: Språkkod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Personalization
sv: Personalisering

en: Fallback value
sv: Värde i reserv
