Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Email
tr: E-posta

en: Token
tr: Simge

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: Personalization
tr: Kişiselleştirme

en: Fallback value
tr: Yedek değer
