Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Token
uk: Замінник

en: Add token
uk: Додати замінник

en: Language code
uk: Код мови

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Personalization
uk: Персоналізація

en: Fallback value
uk: Резервне значення
