User Personas (8.x-1.0-alpha0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: About
be: Аб
