User Personas (8.x-1.0-alpha0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Roles
eo: Roloj
