User Personas (8.x-1.0-alpha0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: About
et: Programmist
