User Personas (8.x-1.0-alpha0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: About
ro: Despre
