User Personas (8.x-1.0-alpha0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: About
sv: Om
