User Personas (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: About
my: အကြောင်း
