User Personas (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Roles
pl: Role

en: Role
pl: Rola

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: User Management
pl: Konfiguracja użytkowników

en: About
pl: O stronie
