User Personas (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: User
es: Usuario

en: Role
es: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: User Management
es: Gestión de usuario

en: About
es: Acerca de

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
