User Personas (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: User
id: Pengguna

en: Roles
id: Peran

en: Role
id: Peran

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: About
id: Tentang
