User Personas (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი
