User Personas (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: About
km: អំពី
