User Personas (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: User
gl: Usuario/a

en: Role
gl: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: About
gl: Información
