User Personas (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: User
jv: Panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: About
jv: Ngenani
