User Personas (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role
fa: نقش

en: About
fa: درباره
